orempa Logo
Orempa; Or Emlak Pazarlama, Türkiye Emlak İlan Sitesi
E-posta: Şifre: Şifremi Unuttum  

Şehirler Firma Listesi
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplam 200 kayıt bulundu... (Izmir A ile başlayan emlak firmaları)
Alçuk Aktif Emlak İzmir /Selçuk (232)8927206 (232)8924672
Alp Emlak Çiğli Emlak Müşavirliği Anadolu Caddesi No: 1236 Kat1 D3 Meydanyolu Bölge Jandarma Yan (232)3762007 (542)5923621 www.alpemlakcigli.com
Arıkan Emlak İnkılap Cad. (Sezen Çarşısı) 102/A (232)7122026 (232)7122062
Antik Emlak 333 Sok No: 44/A Şirinyer (232)4483141 (232)4483141 antikemlak.com
Atak Emlak Erdinç Tekirli Cad.No:4/C (232)8568630 (232)8561208 www.atakemlakofisi.com
Ahtamara Emlak Bornova 1491 Sok. No : 14 (232)4785814 (232)4785814 wwwahtamaragayrimenkul.com
Ayhan Emlak Gazi Mah. 25 S0k. No : 45/2B Gaziemir (232)2520888 (232)2520888 www.ayhanemlak.com
Anıt Ayşen Emlak 1785 Sokak 13-C (232)3683838
Akyuvam Emlak 229/2 Sok. No : 10 Dostlar Apt. Özkanlar (232)3487122 (232)3487122 www.akyuvamemlak.com
Ayrancılar Emlak Cumhuriyet Mah. 213 Sok. No:2/1 (232)8541159 (232)8540767 ww.ayrancilaremlak.com
Add Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Cumhuriyet Bulvarı No: 87/17 Erden İş Hanı Alsancak Konak (232)4821814 (232)4835856 www.addgayrimenkul.com
Anahtar Emlak 175/1 Sok. No:1 D:1 Yüksel Apt. Akevler Basın Sitesi Konak (232)2464600 (232)2469090 www.anahtaremlak.net
Ares Emlak Ali Çetinkaya Bulvarı No:45 Yapan Apt. Kat:2 D:2 Alsancak (232)4641177 (232)4653383 www.aresemlak.com
Asetin Emlak Danışmanlık A. Hamıt Yavuz Caddesi 45/A (232)2524443
Atılkan Emlak 6800 Sok. No:6-A Evka-2 (232)3701727 www.evka2atilkanemlak.com
Ataç Emlak Belediye iş Merkezi 1.Kat No:102 (232)3867274 (532)7493028
Arzu Emlak 177 Sok. No186 A/B Basın Sitesi (232)2453950 (232)2439652
Acar Emlak 1844 Sok. No:96-B (232)3633520
Ayhan Emlak 136 Sok. 17/A Köprü (232)2449295 (232)2454462
Altıner Emlak Halil Rıfat Paşa (232)2275745 (232)2610538 www.altineremlak.com.tr
Ar Gayrimenkul Salim Bey Mahallesi (232)6712222 (555)3564170 www.argayrimenkul.com
Antik Emlak Kemalpasa Cad. No: 53 Alacati (232)7168140 (532)6530253 www.alacatiantikemlak.com
Akdoğan Emlak Özdere (232)7976059 www.akdoganemlak.com
Aac Gayrimenkul Şair Eşref Bulvarı No 6/802 (232)4469119 www.aacgayrimenkul.com.tr
A Emlak Cumhuriyet Bulvarı (232)4461450 www.aemlakizmir.com
Acen Emlak 4 / 2 Sokak No:6 / A Neşe Apt. Üçkuyular (232)2481943
Adil Emlak 558 Sok. No : 3 B Eşrefpaşa (232)2624741 (532)5502161
Adt Emlak 264/1 Sok. No:17/A Bahçelievler (232)2554600 (534)5767950
Akgün Emlak Ofisi Akıncılar Mahallesi (232)5440590 www.akgunemlakofisi.com
Aktif 2 Emlak Orhan Şaik Gökyay Caddesi 1834 Sok. No: 42/A Girne (232)3650330
Akuzman Emlak Alaçatı (232)7167677 www.akuzmanemlak.com
Alatay Emlak Tokoğlu Mah. Uğur Mumcu Caddesi, Anfi Tiyatro altı No:23 (232)7169799
Alo Emlak Hatay 177 Sokak No:87 / A (232)2450048 www.aloemlak.com.tr
Altay Emlak Tınaztepe (232)4535039
Altıner Emlak Zeytinalanı (232)7662366 www.altineremlak.com.tr
Altıner Emlak Mithatpaşa Cad. Güzelbahçe (232)2346462 (232)2346463 www.altineremlak.com.tr
Anahtar Kişiye Emlak Talaypaşa Bulvarı No :20 / A (232)4651541 www.keyoffice.net
Arda Boran Emlak Şirinyer (232)4525828
Atakent Emlak 6440/3 Sok. No:2/A (232)3303114 (232)3304946 www.atakentemlak.net
Atas Emlak Mithatpaşa Caddesi No:338/A (232)4897463 (232)4897463 www.atasemlak.net
Atlas Emlak Basın Sitesi (232)2431153
Att Emlak Yatırım Tınaztepe (232)4424242 (232)4420999 www.attemlak.com.tr
Azim Emlak Üçkuyular (232)5244330
Anka Gayrimenkul Talatpaşa Blv. No:25 Bulvar Apt. Kat:3 (232)4644545 (232)4630966 www.ankagayrimenkul.com
Atilla Emlak Turgut Özal Bulvarı (232)7128800 (532)5169975 www.cesmeatillagayrimenkul.com
Antik Emlak 1437 Sokak No:9/C Alsancak (232)4637426 www.tpasaantikgayrimenkul.com
Ahsen Balta Emlak Cumhuriyet Meydanı (232)6310088
Aslan Emlak Armutalan (232)8867805
Atik Emlak Atıf Bey Mahallesi (232)2524066 (555)2638924 atikemlak.net
Ab Emlak Mithatpaşa Caddesi (232)2440522
Aslan Emlak Ali Rıza Avni Bulvarı No:10 (232)2615544 (232)2278472 www.aslanemlak.net
Asım Emlak Onur Mah. Fulya Sok. No:24/A (232)2592730 (555)5579087 www.asimemlak.com
Asetin Emlak Atıfbey Mah. 5_3 Sok No: 7 Kat 3 Daire 11 Kurnazlar İşmerkezi (232)2521170 (232)2521170
Akay Emlak 340 Sok. No:2/A Şirinyer (232)4264781
Ayça Emlak 1030 Sok No:102/2 Yeşiltepe İş Merkezi (232)3510669 (505)9060714 www.aycaemlak.net
Altındağ Emlak Kemalpaşa Cad. No : 85/A (232)4331217
Aydın Emlak Hürriyet Caddesi Atatürk Mahallesi (232)3887144 www.aydinemlak-insaat.com
Adnan Emlak 169Sokak No:22/C (232)2317577 (232)2453940 www.adnanemlak.net
Art Emlak 313 Sokak No:107/A (232)4390717
Akıncı Emlak Ofisi İnönü Cad.No:207/D (232)2504553
Asil Emlak 298 Sokak No: 3/A Şirinyer (232)4262276 (232)4528706 www.asilemlakbuca.com
Anadolu Emlak Yeni Han Geçidi Sok. No: 1/B (232)5124683 www.tireanadoluemlak.com
Ak Emlak 9105/12 Sokak. No:1/A (232)2449909
Aktif Emlak Menderes Cad. 65/B (232)4525558 (542)2704487
Arthur Miller İzmir Temsilciliği Aksoy Mah. 1754 Sok. No :22 / 1 Karşıyaka (232)3645570 www.arthur-miller.us
Aydınlı Germencik Emlak 329 Sokak 1/C Bahçelievler (232)2616261
Aydınlı Germencik Emlak 329 Sokak (232)2616395
Akdağ Emlak 9116/2 Sokak No:4/1 (232)2623920
Açılım Emlak 6470/2 Sok. No:12/B (232)3303505 www.acilimemlak.com
ATM Emlak 6440/5 Sok. No:20/C Yalı Mah. Atakent (232)3300308 (537)2400077 www.atmemlak.com.tr
Alo Emlakçı Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:63/2 Zeytinalan (232)7662728 (536)7041544 www.aloemlakci.com
Aktif Emlak 1864 Sok No:34/A (232)3727200 (232)3827211 www.aktif.com
Altunsever Insaat ve Emlak Özmen Cad.No:106/B (232)4524523
Arif Emlak Eski Seferihisar Cad. No:1 (530)4617544 (232)2367284 www.arifemlak.com.tr
Ant Emlak 1675 Sokak No:95/B (232)3664090
Aras Emlak 152 Sk. No:11/C (232)8783411
Anıl Emlek Mithatpaşa Caddesi No:219/A (232)2591632
Anfi Emlak Alaçatı Anfi Tiyatro Altı (232)7168822
Akgüneş Emlak Atatürk Bulvarı No:117/D (232)7977874
Aslı Emlak 63 Eski İzmir Caddesi 340 /C (232)2264829
Ak Emlak Danışmanlık Atatürk Caddesi 76/B Mordoğan (232)7376333 (232)7378484 www.akemlakdanismanlik.com
Aziz Emlak Üç Pınarlar (232)8541463
Arma G.M.D. Emlak Cengiz Topel Cad. No:42/1A Bostanlı (232)3370727 (535)3719441
Akbulut Emlak 30 Ağustos Mah. 3. Caddesi Özen Apt. No:7/A (232)8383050 (542)2745274 www.akbulutemlakofisi.net
Ak Emlak Cengiz Topel Cad. No. 48 / B Bostanlı (232)3361834 (232)3303723 www.akemlakizmir.com
A.Grup Emlak Abdi İpekçi Cad. No:99/1 (232)4676058
Agora Emlak Eyüp Cad. No:44/25 (232)2385142
Alsancak Sancak Emlak M.Esat Bozkurt Caddesi No:2 (232)4649495 www.alsancaksancakemlak.com
Alper Emlak 6040 Sok. No:2 (232)3657552
A.Doğuş Emlak 1763 Sokak No:55/B (232)3645535
Akın Emlak 1023 Sok. No:19/A (232)4453870
As-Ofis Emlak Sarmaşık Cad. No:56/A (232)2780143
Ayyıldız Emlak 541 Sok. No:5/B (232)3745555 (532)2007662 www.ayyildizemlak.com.tr
Artemis 1 Emlak Mithatpaşa Cad. No:242/E (232)8928507
Alim Emlak 126/3 Sokak No:3/C (232)3752548
Abacı Emlak Hıdırlık Mah. Çay Cad. No 1 (232)7434343 www.abaci-emlak.com
ACD Emlak 9032 Sokak No:1/A (232)2446381
Agem Emlak 206/5 Sokak No:77 (232)4539094 (532)2444078 www.agememlak.com
Anıl 2 Emlak Mithatpaşa Cad. 219A (232)2792742 (232)2792724 www.anil2emlak.com
Alka Emlak Kıbrıs Şehitleri Cad. 1479 Sok. Alsancak (232)4215974 www.alkaemlak.com.tr
Aktifler Emlak Mithatpaşa Cad. No: 820/B Göztepe (232)2439767 (232)2450385 www.aktifler.com.tr
Alkan Emlak 206/28 Sok. No:15 Yıldız Mah. (232)4531650
A.E.F.S. Gayrimenkul 1728 Sok. No:67 (232)3687580 (533)2172785 www.aefs.com.tr
Ak Doğru Emlak 305 Sok. No:7/A (232)8781093 (232)8788974 www.akdogruemlak.com
Alican Emlak 298 sk. cezaevi karşı sk. şirinyer (232)4875630 (232)2751048 www.alicanemlak.com
Aktaş Emlak 268 Sokak No:42-F Yenigün Mah. (232)4268072 www.aktasemlakofisi.com
Ak Emlak Gaziemir (232)2525466
As Çiçek Emlak Şemikler 6407 Sok No : 1 (232)3363531
Altın Anahtar Emlak Basın Sitesi 175/3 Sk. No:35 Basınsitesi (232)2451530 (232)2447670 www.altinanahtaremlak1.com
Arzum Emlak Postacılar 7616 Sok. No : 1 B (232)3637004
Albil Emlak 287 Sok. No:5/B (232)2474685 (232)2463097 www.albilemlak.com
Acet Emlak 368 Sok. No:10/B Altıntaş Hatay (232)2629686
Acar Emlak Namık Kemal Cad. No:118/A (232)4260903
Arsam Gayrimenkul Balçova (232)2773787 (232)2777843 www.arsamgayrimenkul.com
Altınpark Emlak Altıntaş 341 Sokak 32-C (232)2284959 (232)2280454
Aydın Emlak Dalya Sok.No:15/A (232)2594903 (232)2783500
Adalı Emlak İnönü Cad. Tansaş Karşısı No:30 (232)8555567 (232)8556526
A & K Emlak Müşavirliği 1809. Sok. No:8/C Bostanlı (232)3307399 (232)3363653
As Emlak Atatrük Cad. Cumhuriyet İş Merkezi No:33 Yeniliman (232)7312086
Ata Emlak Borsası 83. Sok. No:25 Kat:1 Daire No:3 (232)3881408 (232)3880498 www.ataemlakborsasi.com
Atik Emlak (232)8383834 (532)5620169
Aysel Emlak (232)3628098 (232)3301917 www.ayselemlak.org
Ak Emlak Ofisi And Caddesi No:76/D (232)2327899 (232)2801739 www.ak-emlak.com
Aterna Emlak Şehit Sami Akbulut Cad. No:27 (232)6718410 (232)6710185 www.aternaemlak.com
Atadan Emlak (232)8564664 (232)8564665
Alzey Emlak Ata Cad. Rakıperkutlu Sok. No:9/A (232)2597329
Ankara Emlak İnönü Cad.No:861 K:1 D:2 Üçkuyular (232)2246982 (232)2468962 www.izmir-ankaraemlak.com
Aslı Emlak (535)8881270 (232)2264829
Ayda Emlak Ilıca Mah.5065 Sok.No:35/B (232)7234921 (232)7231923 www.aydaemlak.com
Atılım Emlak (232)3422866
Aac Gayrimenkul Fevzi Çakmak Mah. Meryem Ana Cad. No:249 (232)7934444 (232)7931900 www.aacgayrimenkul.com.tr
Adil Yurt Gayrimenkul 1877 Sok. No:3/C (232)3683828 (232)3815101 www.yurtgayrimenkul.com
Akçam Emlak Ofisi Yeni Gün Mahallesi 268 Sokak No: 44/F (232)4879565 (232)4388788 www.akcamemlak.com
Adelya Emlak 184 Sok. No: 21 Daire:3 Hatay (232)2447339 www.adelyaemlak.com
Ateş İnşaat Emlak 298 Sok. No:8/A Şirinyer (232)4485949
Ahu İnşaat & Emlak Emek Mahallesi (232)3259944 (232)3259931 ahuinsaatemlak.com
AG Emlak 1487 Sok. No:21 C Alsancak (232)4649060 (232)4649060
Anahtar Gayrimenkul 30 Ağustos Mah. 124 Sok. (232)8384555 (232)8384555
Arkadaş Emlak 1417 Sokak No:7/A Kahramanlar İzmir (232)4451414 (232)4831937 www.arkadasemlakerol.com
Aydın-Ay İnşaat ve Emlak Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad. (023)2671291 (232)6712917
Ad-Ak Emlak Atatürk Mah. Atatürk Bul. No:32 (232)8928563 (535)2351837 www.ad-akemlak.com
A plus Danışmanlık (232)3487165 (554)5098696 www.aplusdanismanlik.com
Azizoğlu İmşaat Emlak Salihler Altı Uçar İşmerkezi (232)6765763 www.azizogluinsaatemlak.com
Alp Emlak Atıfbey Mahallesi 11/6 Sok. No:2/D (232)2515023 (533)2556600 www.alpgayrimenkul.com
Alper Max Emlak Barış Cad.No:26 Soğukkuyu Bayraklı (232)3633333 (232)3721717 www.alpermaxemlak.com
Aydöner Gayrimenkul 268 Sok. No: 1/A (232)4268683 (535)9665993 www.aydoneremlak.com
Ali Polat Emlak Ofisi Kültür Mahallesi 278 sk No:25 (232)6160750 (232)6166502 www.alipolatemlak.com
Arzum Emlak 6446.Sok.No.43/A (232)3360441 (539)2099791
Arsem Emlak Mustafa Kemal Cad.No:21/B (232)3742294 (532)6112148
Arı Emlak 1738 Sok. No.63-1/A (232)3643136 (232)3699333
Alya GAyrimenkul 124 Sokak No.3-A Evka-3 (232)3754111 (532)6147905 www.alyagayrimenkul.com
Altun Emlak Uluönder Cad. No: 47/D Yeşilyurt (232)2501150 (532)3053354 www.altunemlakizmir.com
Aydan Emlak Buca (232)4533300 (534)2018331 www.aydanemlak.com
Armada Gayrimenkul 1780/1 Sok. No:4/B (232)3696313 (532)7135639
Ay Yıldızım Emlak Atıfbey Mah. (232)2511655 (507)9530504
Arı Emlak Aksoy Cad. 1738 Sok. No:63/1-A (232)3699333 (532)4233618
Ardıç Emlak İstiklal Cad. No: 59/2 (232)6160222 (532)4831583
Adaçelik Mühendislik İnşaat Emlak Mithatpaşa Cad. No: 5 / D (232)2780601 (532)5879414
Atakent Gayrimenkul Atakent (232)3304645 (533)5938330
Ahi Emlak Nergis (232)3646582 (536)6195113
Aso Gayrimenkul 6052 Sok. N0:3/B (232)3824234 (541)4969699
Asilhan Emlak 331 Sok. No:2/B Şirinyer (232)4870606 (535)9838406
Ak - Ev Emlak 329 Sok. No:2/C Şirinyer (232)4879767 (538)2258340
Akarsu Emlak 1834 Sok. No:2/A (232)3726611 (535)7330548
Ayhan Emlak Yeni Girne 6065 Sok. No:31 (232)3822269 (232)3666746
Adalet Emlak Mansuroğlu Mah. 269 Sok. No:16/A (232)3475406 (555)2327136
Arabul Emlak Müşavirliği Yeniçamlık 5714/1 Sok. No:226 (232)2375879 (538)5702379
Armağan Emlak Müşavirliği 1673 Sok. No:57/A (554)3133733 (232)3811141
Arkat Emlak Hatay 285 Sok. No:4/A (538)4266729
Aso Gayrimenkul Hizmetleri 6052 Sok. No:3/B (232)3661700 (544)2187480
Armada Gayrimenkul Danışmanlık Yeşil Mah. No:5/2-A (232)2526049
Asya Light Speed Girne Bulvarı (232)3695222 (544)3394540
Ada Emlak Pazarlama Kemeraltı (232)4832242 (232)4258036
Akbağcı Emlak Yeşilova (232)4618089 (532)2366439 akbagciemlak.com
Aliağa Emlak İstiklâl Cad. No:76 K: 1 D: 2 (232)6167370 (232)6161458 www.aliagaemlak.net
Aktül Emlak Universiade Cad. No:33 Blok 56 D.9 (232)2730346 (538)4330154 aktuldanismanlik.com
Ataizi İnşaat Emlak 223 Sokak No:11/A (232)4402025 (232)4402024 www.ataiziemlak.com
Atılım Emlak İstasyon Cadesi No:17/A (232)5111889 (232)5128791 www.tireatilimemlak.com
Akçay Emlak Özel İdare İşhanı K:1 D:107 (232)8316032 (530)3442130 akcayemlakofisi.com
Arkon Emlak Çamtepe (232)2394797 www.arkon35.com
A & C Yapı Emlak Özkanlar (232)3420240 (531)7671920 www.acyapiemlak.net
Akıncılar Emlak Akdoğan Cad. 548 Sok. No:2/A Akıncılar (232)4525187 (555)4540310 akincilarbaris.com
Alimler Emlak Rüştü Şardağ Cad. No: 71/ A (232)3684460 (541)2684460 www.alimleremlak.net
Ada Emlak Çandarlı (232)6732756 (536)9541976 www.adaemlakcandarli.com
Akhas İnşaat Emlak Altug Karaburun Cad. Dirik Sokak No:6/1 (232)8329630 (232)8321450 akhasinsaatemlak.biz.tc
Anı Emlak Metin Oktay Mah. (232)8390600 (532)7654009
Aka Emlak Kurtuluş Mah. Akyol Cad. no:54 (232)5123866 (232)5123866 www.akaemlak.net
Arsacı Emlak Eğitim Mahallesi Rakım Erkutlu Sok. No: 5/B (232)2777758 (232)2777844 www.arsaciemlak.com
Asena Emlak Sakarya Cad. 273 Sok. No: 3/C Özkanlar (232)3471184 (532)3815525
Aveg Gazi Mahallesi 16 Sokak No: 9/A (232)2525001 (232)2525187 www.aveg.com.tr
Alkanlar Gayrimenkul Mithatpaşa Caddesi No:301/15 (232)2387268 (232)2394061 alkanlargayrimenkul.com
Aracı Emlak İstasyon Cad. No:32 (232)5125796 (507)2267415
Alyamaç Gayrimenkul 1834 Sok.Gergül Apt. No:28/B (232)3728267 (532)6489613 alyamacgayrimenkul.com
A Takımı Proje Gayrimenkul Yatırım Cumhuriyet Bulvarı. No:125 Postacıoğlu Apt. Kat:1/1 Alsancak (232)4635370 www.atakimi.com.tr
Atlas Emlak 8001 Sok. No:43 K:1 D:103 Yağcı İş Merkezi (232)3291919
Adalar Emlak Yatırım Danışmanlığı 152.Sok No:2 Ka-1 (232)4486607 (232)4486607 www.adalaremlak.com.tr
AS OFİS EMLAK Hacı isa mah.75.yıl cumhuriyet cad.no:78 URLA /İZMİR (232)7547799 (530)5929709
azizoglu emlak Dikili/izmir a
aysima emlak inşaat 534 sok no 6 (546)5828363 (232)3390668
ARKON35 EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ çamtepe mah. barış sok. no:5.k.1.d.1 narlıdere izmir (232)2394797 www.arkon35.com


Or Emlak Pazarlama Gayrimenkul Türkiye Satılık Kiralık Emlak Sitesi

powered by sanalhost.com© All rights reserved.

Ana Sayfa

|

İletişim

|

Emlak Listesi

|

Emlak Firmaları

|

Vitrindeki Emlaklar

|

Üye Ol